Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

38 ЧОРНОБИЛЬЦЯМ БУДУТЬ ВИДАНІ ПОСВІДЧЕННЯ

На сьогодні в області проживає більше 15 тис. осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 «Обласна комісія на належному рівні робить свою  роботу – об’єктивно розглядає справи та приймає справедливі рішення, що дає змогу громадянам, яких не оминув Чорнобиль, отримати належний соціальний захист», – підкреслив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Іван Боршош, розпочинаючи чергове засідання комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Члени комісії розглянули 42 особові справи заявників. Із них: 14 – на видачу посвідчень вперше, 9 – на видачу посвідчень категорії 1А, 4 – на подовження терміну дії вкладок до посвідчень категорії 1А, 11 – на видачу дублікатів посвідчень. На розгляд Комісії Міністерства соціальної політики України зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, направлено 4 особові справи.

За результатами засідання 38 особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, видадуть посвідчення, що дають право на отримання пільг та компенсацій відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».