Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЗАПРОВАДЖЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ НОРМАТИВІВ ДЛЯ НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖКП

2 вересня у рамках проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» відбувся семінар з питань запровадження соціальних нормативів для надання пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та зміни порядку надання житлових субсидій.

Представниками від Сумщини на семінарі були начальник  відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Мусіяка та головний державний соціальний інспектор відділу Лідія Лисаченко.

Учасники зустрічі обговорили механізм запровадження соціальних нормативів для надання пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, зміни порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та проблемні питання, що виникають при оформленні компенсації на житлово-комунальні послуги.

Удосконалення системи соціального захисту населення у сфері житлово-комунального господарства сприятиме процесу приведення тарифів та цін на комунальні послуги до економічно обґрунтованого на сьогоднішній день рівня.