Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

 Сьогодні, в актовій залі Департаменту соціального захисту населення відбувся семінар-нарада з питання організації забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.

Участь у семінарі взяли спеціалісти управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад, які ведуть зазначений напрямок роботи.

 Під час зустрічі обговорено зміни до механізму забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, порядок подання заявки на виготовлення технічних засобів реабілітації за індивідуальним замовленням та організаційні питання по прискоренню видачі автомобілів, що були в експлуатації.

«Формування сучасних соціальних стандартів, упровадження стандартів якості соціальних послуг та якісно нових підходів до встановлення соціальних нормативів є базисними елементами соціальної політики держави, що реалізується через органи соціального захисту загалом та через кожного зі спеціалістів зокрема», – зазначила  начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту інвалідів Департаменту Тетяна Марченко, підбиваючи підсумки семінару.