Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТРЕТЬОГО НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНИК РОКУ»

За ініціативи Всеукраїнської благодійної організації «Благодійна Україна» у 2012 році засновано Національний конкурс «Благодійна Україна», мета якого – відзначення кращих українських благодійників і найбільш ефективних благодійних ініціатив.

За два роки проведення конкурсу в ньому взяли участь близько 250 благодійників – компаній, організацій, установ та фізичних осіб, кращі з яких отримали унікальну нагороду – бурштинового «Янгола добра».

У липні 2014 року оголошено старт Третього Національного конкурсу «Благодійна Україна».

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2014 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких здійснена в зазначений період; суспільні інституції, що у цей час провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2015 року.

Визначення переможців конкурсу відбуватиметься в період з 15 лютого до 15 березня 2015 року. Церемонія нагородження переможців пройде в другі  й половині березня 2015 року в м. Київ.

Для участі в конкурсі необхідно подати до Оргкомітету конкурсу заявку відповідної форми, що можна отримати на веб-сайті Асоціації благодійників України www.vboabu.org.ua, офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org, або за запитом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Заповнену заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . До заявки доцільно додати за скановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації, що характеризують діяльність благодійника або хід реалізації проекту. Телефони для довідок: (044) 537 12 80.