Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ НАДАННЯ СУБСИДІЙ І КОМПЕНСАЦІЙ НАСЕЛЕННЮ В УМОВАХ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН ТА ТАРИФІВ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Сьогодні в актовій залі Департаменту соціального захисту населення відбувся семінар-навчання на тему: "Організація роботи з питання надання субсидій та компенсацій населенню в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги". 

Участь у семінарі взяли начальники відділів соціальної допомоги управлінь (праці) соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад.

Урядом було прийнято рішення про введення з 1 липня 2014 року нового виду допомоги, що дозволяє компенсувати підвищення тарифів на послуги для малозабезпечених родин – компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на ці послуги.

Під час зустрічі обговорено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і надання компенсацій.

«Поряд із запровадженням такої компенсації продовжує діяти Програма житлових субсидій, і субсидії будуть призначатися в установленому порядку», –  підкреслила заступник директора Людмила Мусіяка.