Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ

24 вересня 2014 року в Сумському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся День відкритих дверей.

У заході взяли участь батьки дітей-інвалідів, студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, представники місцевих управлінь соціального захисту населення, територіальних центрів соціального обслуговування та центрів реабілітації, Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Учасники ознайомилися з напрямками роботи Центру та основними методиками, що застосовуються в комплексній реабілітації дітей-інвалідів; відвідали відкриті заняття з гідрокінезотерапії (реабілітаційні заняття у басейні), лікувальної фізкультури, психологічної корекції з елементами логокорекції «Психологічна готовність дитини до школи», із соціально - середовищної орієнтації «Овочі» та майстер-клас з арт-терапії «Виготовлення керамічного виробу «Дзвоник декорований калиною».

Відвідувачі Центру отримали консультації спеціалістів, познайомилися з новими методиками, що застосовуються в реабілітаційному процесі, які сприяють дітям з особливими потребами вийти на новий рівень особистого розвитку.

Уперше відвідали  Центр  37 осіб з числа батьків дітей-інвалідів.