Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УСТАНОВИ ТА ЗАКЛАДИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ОБЛАСТІ ГОТОВІ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Відбулося засідання колегії Департаменту соціального захисту населення під головуванням директора Департаменту Михайла Дубровського.

Питання, що розглянули на засіданні, стосувалися аналізу стану готовності установ і закладів соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та роботи підсобних господарств інтернатних закладів.

 Як зазначив заступник директора Департаменту Геннадій Пономаренко, в установах капітально відремонтовані та проведені поточні ремонти житлових корпусів, адміністративно-побутових приміщень; відремонтовані 483,5 метра трубопроводу систем холодного водопостачання, 1810 метрів теплопостачання, 314,5 метра гарячого водопостачання. Приведено у відповідний технічний стан електрообладнання, електричні мережі. Стаціонарні установи забезпечені приладами обліку теплової енергії, газу, холодної і гарячої води та електроенергії.

З метою забезпечення в зимовий період належного температурного режиму інтернатними установами придбано ­ 2170,5 куб. метрів дров.

На випадок екстремальної ситуації в будинках-інтернатах створені ліквідаційні бригади, готові до експлуатації дизельні електропідстанції, у наявності акумуляторні лампи, плити на твердому паливі. Інтернатні установи в повному обсязі забезпечені м’яким інвентарем зимового асортименту, якого придбано на 106,5 тис. гривень.

Тваринницькі приміщення підсобних сільських господарств відремонтовані, приведені в належний стан.

На засіданні колегії заслухані звіти керівників інтернатних установ, Сумського обласного центру реабілітації дітей-інвалідів щодо готовності закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років. За результатами роботи колегії видано наказ директора Департаменту.