E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ДРУГІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ СЕРЕД ІНВАЛІДІВ ПРАЦІ «СИЛА ДУХУ»

На базі ужгородського спортивного комплексу «Юність» відбулись фінальні змагання другої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Участь у фінальному етапі спартакіади брали команди 23 областей України (крім Луганської області) та міста Київ. Переможці та призери відбірних турів виборювали першість у змаганнях із 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету (кидання м’яча в баскетбольний кошик), гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів. Делегацію Сумщини представляла команда у складі 9 спортсменів.

У змаганнях з армспорту у найлегшій вазі (до 70 кг) перемогу в напруженій боротьбі святкував Роман Коваленко з Конотопа, який у фінальному поєдинку здолав торішнього тріумфатора Сергія Малюка із Київської області. У змаганнях з бомбаскету  срібну медаль здобув Борис Кравцов  із Сум.

Серед учасниць-жінок золотою медалісткою стала минулорічна срібна призерка Наталія Канівець із Охтирки, у активі якої 6 влучних кидків. У цьому виді спорту сумчани стали безсумнівними лідерами в командному заліку, й здобули золоту та срібну медалі. Друга сходинка п’єдесталу дісталась команді Одеської області, третя – міста Київ.

У чоловічому турнірі з настільного тенісу глухівчанин Іванченко Павло посів 5 місце. Гирьовики Олексій Коробков із Шостки (вагова категорія до 90 кг) та Ющенко Василь із Сум (категорія понад 90 кг) розділили 9 і 10 місця.

Шахіст Валерій Карпизин із Шостки зайняв 12 місце, а Химич Віктор, мешканець Лебедина, у змаганнях з дартсу  – 20 місце.

Хвилювання нерідко заважало «особливим спортсменам» зосередитись та повною мірою показати свою спортивну майстерність під час виконання програми спартакіади. Проте, всі учасники змагань без виключення продемонстрували найкращі людські і спортивні якості, силу волі і прагнення до перемоги. Люди з особливими потребами доводять, що вони теж можуть брати активну участь у суспільному житті та активно займатися спортом.