Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПІДТРИМКА СІМ’Ї ЯК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДИТИНИ

Відбулося засідання у форматі «круглого столу» на тему «Запровадження змін у системі захисту дітей, орієнтованих на збереження та підтримку сім’ї,  як забезпечення прав та інтересів дитини».

Захід відбувся в літературній вітальні наукової бібліотеки ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України» для державних установ, громадських організацій, науковців, прийомних батьків та ЗМІ.

Представниками від Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації були заступник директора Департаменту Людмила Мусіяка та заступник начальника відділу соціальних послуг та соціального захисту інвалідів Любов Есаулко.

Учасники зібрання відзначили необхідність оптимізації в Сумській області системи захисту дітей – розробку та впровадження моделей послуг з підтримки сім’ї, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, комплексних підходів до де інституалізації – шляхом налагодження співпраці громадськості і влади.

За результатами заходу ухвалено створити експертну робочу групу за участю сторін-учасників, що буде займатися розробкою механізмів співпраці, стратегії впровадження моделей послуг з підтримки сім’ї, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, комплексних підходів до деінституціалізації у регіоні. Перше засідання робочої групи планується провести 10 жовтня 2014 року.