Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕРЖАВА НАДАСТЬ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

Щомісячна адресна допомога надаватиметься особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Про це поінформував директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

За його словами, Уряд прийняв постанову, згідно з якою грошова допомога особам, які переміщуються, призначається на сім’ю та виплачується одному з її членів (за умови надання письмової згоди довільної форми про виплату грошової допомоги цій особі від інших членів сім’ї) у таких розмірах: для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) – 884 гривні на одну особу; для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу.

Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2 400 гривень.

Для отримання грошової допомоги уповноважений представник сім'ї звертається до уповноваженого органу за фактичним місцем проживання (перебування) з відповідною заявою та пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, та довідки всіх членів сім’ї про взяття на облік осіб, які переміщуються.

Порядок ведення обліку осіб, які переміщуються, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Детально ознайомитися з текстом постанови «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» № 505 від  01.10.2014 можна на Урядовому порталі.