Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАТВЕРДЖЕНО МЕХАНІЗМ ЗАРАХУВАННЯ БЛАГОДІЙНИХ КОШТІВ ДЛЯ НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ГРОМАДЯНАМ І ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

Для зарахування коштівнаціональній та іноземній валюті) відфізичних та юридичних осіб, благодійних організацій та міжнародних фінансових інституцій будуть відкриті рахунки для Мінсоцполітики у ПАТ «Укрексімбанк», на які можна буде переказувати грошову допомогу для постраждалих громадян і переселенців.

Згідно з рішенням Уряду, для розподілу благодійних коштів буде утворено Центральну комісію при Мінсоцполітики, до складу якої увійдуть представники ще восьми відомств – Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства освіти і науки, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства охорони здоров’я, Державної служби з надзвичайних ситуацій і Державної казначейської служби.

Центральна комісія затверджуватиме розміри одноразової допомоги та розподілятиме кошти між областями за їхніми заявками. Мінсоцполітики здійснюватиме відповідні перерахування обласним органам соціального захисту населення.

Щоб одержати одноразову грошову допомогу постраждалим і переселенцям необхідно буде звернутися з заявами до структурних підрозділів обласних державних адміністрацій із питань соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання або перебування.

Після відкриття банківських рахунків, на які можна буде переказувати кошти для допомоги постраждалим громадянам та переселенцям, їхні реквізити будуть повідомлені додатково.