Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ОБГОВОРЕНО У ФОРМАТІ «КРУГЛОГО СТОЛУ»

З головними бухгалтерами сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад у форматі «круглого столу» поспілкувалась заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

Під час засідання обговорено питання порядку надання населенню житлових субсидій, компенсацій на житлово-комунальні послуги, пенсійного забезпечення, соціального захисту переселенців.

«В умовах підвищення тарифів важливим є питання соціального захисту споживачів. Уряд приділяє цьому велику увагу. На додаток до програми житлових субсидій у цьому році прийнято урядову постанову, якою введено новий вид державної допомоги – компенсацію на оплату комунальних послуг. Люди, які об’єктивно не мають можливості сплачувати за житлово-комунальні послуги у повному обсязі, зможуть скористатися соціальною допомогою від держави», – зазначила Людмила Мусіяка.

На сьогодні до органів соціального захисту Сумської області за вказаним видом компенсації вже звернулися більше 400 сімей та більше 80 тис. сімей беруть участь в програмі житлових субсидій.

У конструктивній дискусії учасники засідання обговорили проблемні питання соціального захисту вимушених переселенців.