Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

95% ЗАРЕЄСТРОВАНИХ В ОБЛАСТІ СІМЕЙ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА КОМПЕНСАЦІЄЮ ВИТРАТ НА ПРОЖИВАННЯ

Про особливості оформлення нового виду державної  допомоги у «прямому ефірі» обласного телебачення розповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

«Станом на 29 жовтня 1714 сімей переселенців із 1793 зареєстрованих виявили бажання отримувати щомісячну адресну державну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату ЖКП. Для її оформлення слід звернутися до органів соціального захисту населення за фактичним місцем проживання», – зазначила посадовець.

За її словами, грошова підтримка виплачується терміном не більше ніж 6 місяців. Розмір виплат для непрацездатних осіб (пенсіонерів, інвалідів, дітей) становить 884 гривні на одну людину (члена сім’ї); для працездатних осіб – 442 гривні. При цьому працездатні громадяни, які хочуть отримувати державну допомогу мають працевлаштуватися, у іншому разі розмір адресної допомоги буде суттєво зменшено. Загальна сума грошової підтримки на сім’ю не може перевищувати 2 400 гривень.

У зв’язку зі зміною джерела фінансування даного виду державної допомоги (з Державного бюджету на Резервний фонд) нарахування коштів проводитиметься щомісяця до 10 та 20 числа з подальшим затвердженням кошторисів на центральному та місцевому рівнях. Тому терміни одержання коштів можуть бути змінені, наголосила Людмила Мусіяка.