Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВАЖЛИВО ПРИВЕРНУТИ УВАГУ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПРОБЛЕМ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Круглий стіл на тему «Наслідки процесів вимушеного переміщення осіб в Україні (Ситуація в Сумській області)» відбувся на базі Координаційного центру гуманітарної політики СумДУ.

Коло учасників включало представників органів і структур, які надають чи прагнуть надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам з Криму та східних регіонів України: представників обласних соціальних служб, громадських організацій. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації представляла Антоніна Хорхордіна, начальник відділу організаційної, кадрової, юридичної та господарської роботи Департаменту.

Присутнім було продемонстровано слайди та окреслено ключові напрямки роботи з людьми, які були вимушені покинути свої домівки внаслідок проведення АТО. У конструктивній дискусії учасники засідання обговорили проблемні питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, особливості надання таким особам психологічної допомоги та наявний досвід у цьому напрямку.

Учасники прийшли до консенсусу в питанні важливості запровадження реєстрації переселенців, законодавчого забезпечення надання допомоги і покращення координації між державними і неурядовими структурами.