Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛОСЬ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ТЕМАТИЧНОГО КОРОТКОСТРОКОВОГО СЕМІНАРУ

У Сумському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося навчання спеціалістів відділів персоніфікованого обліку управлінь (праці) соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад.

Питання, що ввійшли до програми лекцій, стосувалися обліку вимушених переселенців, надання таким громадянам адресної щомісячної допомоги, виплати державної соціальної допомоги сім’ям загиблих і поранених військовослужбовців в АТО.

«Особлива увага приділяється сім’ям людей, які ціною свого здоров’я чи навіть життя боронять схід нашої країни. Це родини поранених і загиблих в АТО. На сьогоднішній день до Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації надійшли документи від 46 поранених військовослужбовців та сімей загиблих для виплати матеріальної    допомоги», – повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Людмила Мусіяка.

Відповідно до рішення комісії з питань надання матеріальної допомоги постраждалим та сім’ям загиблих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції, утвореної при Департаменті соціального захисту населення, 43 заявникам кошти в повному обсязі перераховані на рахунки банківських установ; 1 справа залишена без розгляду до формування повного пакета документів; 2 справи знаходяться в обробці.

Станом на 11.11.2014 Департаментом виплачено матеріальну допомогу за рахунок коштів обласного бюджету 24 сім’ям загиблих у сумі 2,4 млн гривень та 19 пораненим військовослужбовцям у сумі 475 тис. гривень.