Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ У ЦЕНТРІ УВАГИ ПРОФЕСІЙНОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ

У Департаменті соціального захисту населення відбулось чергове засідання професійно-громадської ради з питань праці та соціального захисту населення.

Участь у засіданні взяли представники структурних підрозділів Департаменту, вищих навчальних закладів, громадських організацій.

Розпочинаючи засідання, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Олена Заяц, наголосила, що саме через діяльність професійно-громадської ради, як консультативно-дорадчого органу, громадськість має можливість реалізувати свої права щодо участі у формуванні та реалізації державної політики з питань соціального захисту.

Питання, що були винесені на порядок денний засідання, стосувалися посилення соціального захисту громадян в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги в опалювальний період 2014-2015 років, соціального захисту вільно переміщених осіб з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції та соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За результатами обговорення учасниками зустрічі внесено відповідні пропозиції щодо вирішення розглянутих питань.