Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПЕРЕВІРЕНО СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВІ УМОВИ ПРОЖИВАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Джорджем Папаригою з представниками структур, що опікуються соціальним захистом переселенців у регіоні, здійснено моніторинговий візит до місць компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської областей та АР Крим у Сумській області.

Під час робочої поїздки відвідано заклади компактного поселення переселенців у містах Суми, Лебедин та смт Недригайлів.

«Вимушені переселенці, які знаходяться в області, проживають у сім’ях рідних, близьких, знайомих, а також у закладах, що надали вільні місця для поселення конкретної категорії осіб», – зазначив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

Він поінформував, що місця компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб знаходяться на базі: табору відпочинку «Дружба» (проживає 28 осіб), Сумського геріатричного пансіонату (17 осіб), Державного позашкільного закладу – Дитячий заклад санаторного типу «Ровесник» (4 особи), табору «Церква Благодаті» с. Битиця Сумського району (2 особи), навчальних закладів комунальної власності (загальноосвітні та соціальні школи-інтернати (30 осіб), гуртожитків державних професійно-технічних навчальних закладів (94 особи), Охтирського районного територіального центру соціального    обслуговування (3 особи), гуртожитків вищих навчальних закладів (152 особи), лікарні Буринського району (3 особи).

«Забезпечення належних умов проживання тимчасово переміщених осіб у осінньо-зимовий період залишається на сьогоднішній день питанням номер один. Тут не може бути жодних компромісів. Кожна людина має бути обігрітою та забезпеченою всім необхідним», – підкреслив Джордж Папарига. Переселенці, які перебувають у закладах області, запевнили посадовця, що приміщення для проживання перебувають у задовільному стані: є опалення, холодна та гаряча вода, харчування. Люди висловили вдячність за надану допомогу і підтримку.