Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЕТЕРАНИ ПРАЦЮЮТЬ НАД ЗАХИСНИМИ СІТКАМИ ДЛЯ БІЙЦІВ

Підопічні Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці долучилися до благодійної справи. Вони власноруч плетуть маскувальні сітки для бійців АТО.

За ініціативи співробітників та підопічних в залі лікувальної фізкультури закладу розташувалася справжня майстерня.

«Маскувальна сітка є своєрідним оберегом для бійців, які боронять  кордони країни, – зазначила Олена Микитенко, директор Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці, – кожен вузлик, зав’язаний на сітці є побажанням захисту для наших солдат».

Із великим  ентузіазмом ветерани працюють над сітками, аби військові мали змогу маскувати техніку та блокпости. На заваді не стають навіть милиці чи інвалідні візки підопічних.

На зібрані співробітниками і ветеранами кошти були закуплені спеціальні кріплення, мотузка, ножиці, нитки, голки, полотно ППЄ-Л (ізолон) для виготовлення маскувальних сіток і теплих устілок в чоботи.

«Ветерани, які особисто пережили важкі часи Великої Вітчизняної війни, не можуть залишатися осторонь подій, що зараз відбуваються у країні», – зазначає підопічна пансіонату Марія Микитівна Литвиненко.