Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОБОТОДАВЦІ ЗМАГАТИМУТЬСЯ У КОНКУРСІ НА ЗВАННЯ КРАЩОГО

Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України»  проводить конкурс «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці» у рамках міжнародного проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною», що виконується за рахунок Гранту Представництва Європейського Союзу в Україні.

Учасниками Конкурсу э роботодавці - представники великого, середнього та малого бізнесу, установ і організацій усіх форм власності, у тому числі підприємства з іноземними інвестиціями. Переможці нагороджуватимуться дипломами Конкурсу та цінними подарунками.

Більш детально про умови Конкурсу можна ознайомитися на сайті проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною»: znovudoroboty.org.ua

Заповнені анкети надіслати організаційному комітету Конкурсу на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або поштою: 04070, м.Київ, вул. Фролівська, 1/6, тел./факс: (044) 238-65-20

З Положенням про конкурс «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці» можна ознайомитись ТУТ.