Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У ЛЮТОМУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ В ОБЛАСТІ ЗМЕНШИЛАСЯ МАЙЖЕ НА 14 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Про стан погашення заборгованості із заробітної плати йшлося на засіданні робочої групи обласної тимчасової комісії під головуванням Миколи Клочка.

Досягти зменшення боргу вдалося шляхом повного розрахунку з працівниками КП «Електроавтотранс» у розмірі 1 мільйон гривень та часткової виплати зарплати у ПАТ «СНВО ім. М.В.Фрунзе» на суму 12 мільйонів гривень.

«Незважаючи на складну соціально-економічну ситуацію, на Сумщині забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Заборгованість перед бюджетниками відсутня. Проте протягом декількох років невирішеною залишається ситуація з підприємствами-банкрутами, де зосереджено левову  частку боргу», – підкреслив очільник області.

За словами Миколи Клочка, для вирішення існуючої проблеми було змінено формат проведення засідань комісії. Відтак на зустрічі запросили власників, керівників підприємств-банкрутів, голів профспілкових організацій, керівників місцевих органів влади.

«Арбітражні керуючі несуть пряму відповідальність за ситуацію на цих підприємствах. За кожним фактом саботажу з їх боку буде відповідна реакція правоохоронних органів», – наголосив очільник Сумщини.