Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ

Шановні мешканці Сумщини, посадовці, бізнесмени, представники громадських організацій, усі небайдужі.

Благодійна організація «Обласний Благодійний фонд допомоги біженцям з південно-східних регіонів, сім’ям  та дітям загиблих військовослужбовців та осіб прирівняних до них» і Дніпропетровська обласна дитяча правозахисна спілка «Допоможемо дітям» звертаються з проханням допомогти у зборі гуманітарної допомоги дітям із зони проведення антитерористичної операції, дітям із дитячих будинків, інтернатів, притулків, реабілітаційних центрів, сім’ям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах в Донецькій та Луганській областях. Такі діти потребують продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, канцтоварів, тощо.

Місією організації є надання допомоги, сприяння всебічному розвитку дітей, підлітків, молоді та соціально незахищених верств населення згідно з Європейською конвенцією про права людини.

Усі, кому не байдужа доля дітей у східній частині України, де зараз проходять бойові дії, може взяти участь у акції «Допомога дітям сходу України. Якщо не ми, то хто?». Акція проводиться для надання гуманітарної допомоги, збір якої здійснює вказана благодійна організація за адресою: місто Дніпропетровськ, вул.Мечникова, 15/3-а, e-mail ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), тел. (056) 372 45 77