Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОФОРМИТИ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ СТАНЕ ПРОСТІШЕ

В уряді розробляють зміни до порядку призначення житлових субсидій.

«Жителі області активно користуються правом на оформлення житлової субсидії. Нині її одержують 17,5% родин області. Сумщина – у трійці лідерів за відсотком охоплених субсидією сімей», – зазначила в «прямому ефірі» обласного радіо заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Мусіяка. 

За її словами, програма житлових субсидій працює вже майже 20 років. Нині для підтримки максимальної кількості громадян в умовах зростання тарифів на житлово-комунальні послуги розроблено зміни до порядку призначення субсидій, які мають спростити процедуру їх оформлення.

«Нововведеннями передбачено виключити обмеженнями щодо майнового стану осіб, які претендують на субсидію, зокрема:  наявність у власності двох нових автомобілів чи двох житлових приміщень, загальна площа яких перевищує соціальні норми житла (13,65 кв. м на одну особу та додатково 35,22 кв. м на домогосподарство). Крім того, на державну допомогу зможуть претендувати особи працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні», – повідомила посадовець.

Призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів – заяви та декларації, які до органів соціального захисту населення можна буде надіслати поштою.

Зміни до порядку призначення житлових субсидій наберуть чинності з моменту ухвалення їх урядом. За допомогою у заповненні документів можна буде звернутися до органів соцзахисту на місцях та уповноважених осіб сільських і селищних рад, додала Людмила Мусіяка.