Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНУ ВІДВІДАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ МОНІТОРИНГОВОЇ МІСІЇ ООН З ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

З представниками місії обговорено суспільно-політичну ситуацію в регіоні та механізми надання допомоги переселенцям зі сходу України.

Закордонні гості ознайомилися, перш за все, з питанням надання в області допомоги вимушеним переселенцям із зони проведення АТО, їх адаптацією та перспективою працевлаштування.

Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко запевнив представників місії ООН, що на Сумщині зберігається суспільний спокій, налагоджена системна робота всіх органів влади, правоохоронців та силових структур. «Жодних протистоянь чи конфліктів, які б загрожували безпеці та життю громадян, на Сумщині немає. Ми робимо все для того, щоб тут панував мир та спокій, а люди, що були змушені покинути власні домівки через воєнні дії, почувалися затишно та комфортно», – запевнив представників місії очільник області.

Як зауважив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський, на сьогодні головним завданням залишається соціалізація внутрішньо переміщених осіб. «Станом на 16.03.2015 до органів соціального захисту населення області вже звернулося 7306 сімей за призначенням грошової допомоги, призначено її 6976 сім’ям. У загальній кількості в регіоні обліковано 9339 сімей вільно переміщених осіб», – зазначив Михайло Дубровський.

«Незважаючи на прикордонний статус області, на Сумщині спокійна атмосфера. Ми бачимо адекватну роботу влади і готові надавати як консультативну так і практичну допомогу», –підкреслила представник місії ООН Бранка ШЕСТО.