Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

З турботою про людей

         Директор Департаменту соціального захисту населення Анатолій Боярко 23 липня провів виїзний прийом громадян у Краснопільському районі.

       Всім хто звернувся, були надані роз’яснення з питань оформлення путівки на санаторно-курортне лікування, порядку надання документів для отримання державних соціальних допомог, встановлення статусу дружини інваліда війни, працевлаштування, а керівнику місцевого управління пропозиції та доручення щодо вирішення питань, з якими зверталися громадяни.

 

    Директор Департаменту зустрівся з колективом УПСЗН Краснопільської райдержадміністрації та звернув увагу працівників управління на необхідність посилення якості інформування громадян, а також ознайомив із завданнями на друге півріччя 2013 року поставленими працівникам сфери соціального захисту Міністром соціальної політики Наталією Королевською на розширеній Колегії Міністерства соціальної політики 18   липня.

   На нараді у Територіальному центрі соціального обслуговування райдержадміністрації Анатолій Боярко звернув увагу працівників на необхідність підвищення відсотка охоплення потребуючих соціального обслуговування та підвищення його якості.

     Під час візиту до Краснопільського психоневрологічного інтернату директор Департаменту ознайомився з умовами проживання підопічних та ходом підготовки закладу до роботи в осінньо-зимовий період.