Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ВПО ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВУ ДОПОМОГУ

За підтримки обласної влади, Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України провела видачу ваучерів на придбання продуктів харчування в рамках Міжнародного проекту «Україна: громадський неспокій».

Вимушені переселенці із зони проведення антитерористичної операції, які проживають на Сумщині, зможуть придбати продукти в крамницях торговельної мережі «Сільпо» за видані ваучери номіналом 1000 гривень.

Серед категорій отримувачів допомоги: багатодітні сім’ї, інваліди, одинокі годувальники з дітьми, одинокі люди похилого віку.

«Уявити негаразди, які довелося пережити цим людям – важко. Будувати з нуля своє життя на новому місці не просто. Обласна влада робить усе можливе, аби Сумщина стала для вимушено переміщених осіб домівкою. Велика подяка Червоному Хресту за те, що не залишається осторонь проблем цих людей» – зазначила заступник голови Сумської облдержадміністрації Ірина Купрейчик, звертаючись до присутніх.

Наразі ваучери отримали переселенці, які проживають у Сумах.  Найближчим часом допомогу мають отримати 1500 переселенців з усіх районів та міст області на загальну суму 1,5 млн. гривень.

На сьогодні в Сумській області проживають більше 15,5 тис. внутрішньо переміщених осіб, лише в Сумах – більше 5 тис.

Гуманітарні проекти дають змогу родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах, відчути турботу, не втратити віру у людяність, порядність.