Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

22 червня 2016 року під головуванням очільника Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка відбулося чергове засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області, під час якого  було розглянуто низку питань, що стосуються цієї категорії громадян.

Завідувач сектору містобудування та архітектури Сумської райдержадміністрації Михайло Міняйло, в.о. начальника управління Держгеокадастру в Сумському районі Ірина Головенко та сільський голова Старосільської сільської ради Сумського району Сумської області Сергій Єременко поінформували присутніх з питань забезпечення учасників антитерористичної операції та членів їх сімей земельними ділянками.

Директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайло Дубровський та начальник відділу інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Володимир Дудченко  доповіли про розроблення та реалізацію місцевих та обласної програм здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки.