Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕРЖАВНІ ПІДПРИЄМСТВА ОБЛАСТІ ЗМЕНШИЛИ БОРГ ПЕРЕД ПРАЦІВНИКАМИ НА 2,5 МЛН. ГРИВЕНЬ

Про це під час засідання  обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови Сумської облдержадміністрації Ірини Купрейчик повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Олена Заяц.

За її словами, зменшення боргу перед працівниками на державних підприємствах Сумщини відбулось за рахунок погашення заборгованості із заробітної плати на КП «Шосткинський завод «Зірка» (787 тис. гривень) та повної ліквідації боргів структурними підрозділами облавтодору (до 2 млн. гривень).

Станом на 27.06.2016 сума боргу активних підприємств м. Суми зменшилась на 4,48 млн. гривень, Кролевецького району – на 420 тис. гривень, інші – не змінилась.

Серед банкрутів упродовж червня 2016 року виплатило колишнім працівникам ПАТ «Центролит» на суму 1,1 млн. гривень (залишок 7 млн. гривень).

Ірина Купрейчик вкотре акцентувала увагу на важливості контролю за своєчасною виплатою заробленого працівникам, вжиття заходів для недопущення та ліквідації заборгованості.

З метою ефективного розв’язання питань, пов’язаних з погашенням боргів  за результатами наради головам районних державних адміністрацій, міським головам доручено забезпечити складання підприємствами-боржниками, розташованими на відповідній території, графіків погашення заборгованості з виплати заробітної плати.