Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЧОРНОБИЛЬЦЯМ ОБЛАСТІ – НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ПІДТРИМКУ

На сьогодні в області проживає 13530 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

«Обласна комісія на належному рівні виконує свою  роботу – об’єктивно розглядає справи та приймає відповідні рішення, що дає змогу громадянам, яких не оминув Чорнобиль, отримати належний соціальний захист», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик, розпочинаючи засідання комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У разі виникнення спірних питань щодо визначення статусу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, документи заявників направляються на розгляд Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Міністерства соціальної політики України.

На черговому засіданні члени комісії розглянули 9 особових справ щодо видачі посвідчень громадянам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, із  них: 2 – на видачу посвідчень уперше, 2 – на видачу посвідчень категорії 1А та вкладок до нього, 5 – на видачу дублікатів посвідчень.

За результатами засідання 9 особам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, видадуть посвідчення, що дають право на отримання пільг та компенсацій.

Цьогоріч на 11 засіданнях комісії прийняті рішення про видачу 171 такого посвідчення постраждалій особі.