Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«МИ ПОВИННІ ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ РЕАЛЬНІ ПОТРЕБИ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЇХ РОДИН БУЛИ ЗАДОВОЛЕНІ»

Про це під час Координаційної ради з питань допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, – зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

«Наразі у нас особливе засідання, оскільки на нього завітали народні депутати України, а також помічники народних обранців, – повідомив очільник області. – Я вдячний їм за те, що вони переймаються проблемами учасників АТО і, попри завантаженість, знайшли час, щоб почути наших героїв».

За словами Миколи Клочка, законодавство про пільги для учасників АТО має постійно вдосконалюватися. І сьогодні його необхідно привести до вимог сучасного суспільства.

Як розповів на засіданні Координаційної ради керівник громадської організації «Спілка ветеранів АТО Сумської області» Володимир ЛАВРИК, нині в місті Суми 2007 осіб мають статус учасника АТО, в області їх налічується більше 7 тисяч осіб. Було б добре, аби народні депутати законодавчо посприяли в питанні забезпечення житлом наших героїв.

«Готуючись до зустрічі, я ще раз переглянув увесь пакет законів, які Верховна Рада прийняла для захисту прав ветеранів АТО за півтора року, – зауважив Олександр СУГОНЯКО. –  Зараз їх більш ніж достатньо. Якщо реалізувати кожен пункт цих законів, ветерани АТО взагалі б могли жити без жодних матеріальних проблем. На жаль, сьогодні не залишається фінансової сторони на реалізацію цих законів. Хоча виконання багатьох положень законів не потребує додаткового фінансування – наприлад, звільнення від судових зборів чи пільги при вступі до навчальних закладів».

Серед питань, які розглядалися на засіданні, була проблема із забезпеченням житлом учасників АТО. Пропонувалося кілька варіантів, які детальніше обговорюватимуться на наступних засіданнях Координаційної ради.

Микола Клочко ще раз звернувся до депутатів Верховної Ради: «Ви, як представники законодавчої гілки влади, можете допомогти на своєму рівні, щоб усі необхідні законодавчі зміни були прийняті. На мій погляд, необхідно запровадити реальні механізми дії тих пільг, які для учасників АТО задекларовані державою».