Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДО ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ ЗДІЙСНЕННЯ КОМПЕНСАЦІЙНИХ ВИПЛАТ ЗА ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ВНЕСУТЬ ЗМІНИ

Проект змін до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки формувався з урахуванням пропозицій громадських організацій та перевізників, які надають послуги з пільгового перевезення населення.

Основні корективи стосуватимуться розширення кола учасників АТО, які мають право на пільговий проїзд.

«Зокрема, в перелік пільговиків буде додано членів сімей загиблих учасників АТО та осіб, які супроводжують інваліда війни І групи з числа учасників АТО», – пояснив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

Окремо він зазначив, що із вказаної Програми планується виключити обмеження щодо права пільгового проїзду в залежності від місця проживання учасників антитерористичної операції. Також будуть внесені окремі технічні поправки в додатки до неї.

Наразі вже підписано розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про схвалення змін до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки» від 01.08.2016 № 388-ОД

Нагадаємо, що Обласну програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки прийнято у червні цього року.