Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБГОВОРЕНО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ УЧАСНИКІВ АТО ТА ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Департаментом соціалього захисту населення Сумської облдержадміністрації проведено семінар-нараду зі спеціалістами управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад.

До кола питань порядку денного увійшли актуальні питання соціального захисту населення учасників АТО та осіб з обмеженими фізичними можливостями.

У ході наради детально обговорено аспекти організації санаторно-курортного лікування для інвалідів та учасників збройного конфлікту на сході країни.

Начальник відділу з питань управління фінансовими ресурсами та організації санаторно-курортного лікування - головний бухгалтер  Департаменту Ольга Ситник акцентувала увагу присутніх на Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян (визначений постановою Кабміну від 22 лютого 2006 р. № 187).

Вона зазначила, що для отримання путівок на оздоровлення інваліди загального захворювання мають перебувати на обліку в органах (праці) соціального захисту населення за місцем проживання.

Особи зазначеної категорії, які працюють та не досягли встановленого законодавством пенсійного віку, забезпечуються путівками за місцем основної роботи або за місцем обліку. Безоплатна путівка надаватиметься на підставі спеціальної довідки з місця роботи. В документі має бути зазначено про те, що протягом попереднього року особі путівка на санаторно-курортне лікування не видавалася.

Насамкінець Ольга Ситник наголосила на дотриманні виконавської дисципліни при наданні звітів спеціалістами, які займаються організацією санаторно-курортного лікування зазначених категорій громадян.