Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ТРИВАЄ ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП РЕАЛІЗАЦІЇ "НАЦІОНАЛЬНОГО ПЛАНУ ДІЙ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ КОНВЕНЦІЇ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ"

Триває завершальний етап реалізації Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року.

Кабмін своїм розпорядженням затвердив план заходів з виконання у 2016 році цієї програми.

У Мінсоцполітики наголошують, що Закон України "Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року" від 05.03.2009 № 1065-VI – перший законодавчий акт нашої держави, метою якого є забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в Україні відповідно до вимог Конвенції ООН про права дитини.

На виконання зазначеного Закону Кабінетом Міністрів України щорічно затверджувалися заходи, спрямовані на виконання Загальнодержавної програми.

2016 рік – це останній рік дії згаданої програми, розповідають у Міністерстві. На цей рік передбачено реалізацію 157 заходів, спрямованих на збереження здоров’я дитини, підвищення якості медичних послуг для дітей, оздоровлення та відпочинок дітей, запобігання дитячій інвалідності, ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та наркоманії серед дітей та молоді, упорядкування системи обліку бездоглядних і безпритульних дітей, удосконалення системи соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, сприяння своєчасному виявленню бездоглядних дітей, охоплення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання.

 

* За матеріалами офіційного сайту Міністерства соціальної політики України