Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УСТАНОВИ ТА ЗАКЛАДИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ОБЛАСТІ ДО ЗИМИ ГОТОВІ

Про це поінформував тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Геннадій Пономаренко під час засідання колегії Департамету.

«На сьогоднішній день установи та заклади соціальної сфери області підготувалися до зими стовідсотково. Капітально відремонтовані та проведені поточні ремонти 23 житлових корпусів, 11 адміністративно-побутових приміщень, відремонтовано трубопроводів систем холодного (990 метрів)  та гарячого (20 метрів) водопостачання, трубопроводів теплопостачання (2892 метри). Приведено у відповідний технічний стан електрообладнання, електричні мережі, тваринницькі приміщення підсобних сільських господарств», - зазначив Геннадій Пономоренко.

За його словами стаціонарні установи системи соціального захисту населення стовідсотково забезпечені приладами обліку теплової енергії, газу, холодної, гарячої води та електроенергії.

З метою встановлення в зимовий період належного температурного режиму 6 установам необхідно придбати 4 310 куб. метрів дров. Наразі вже придбано – 3 625 куб. метрів (або 84%).

Насамкінець засідання керівники стаціонарних установ регіону мали змогу отримати рекомендації стосовно проблемних питань, що виникають та пояснити ситуацію, яка склалася на місцях. За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення задля усунення наявних недоліків у роботі.