Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У БІЛОПІЛЛІ ВІДКРИЛИ ПАМ'ЯТНИК

13 жовтня у місті Білопілля урочисто відкрили трьохметровий бронзовий пам’ятник захисникам України.  

Цьогоріч 13 квітня у міському парку було закладено капсулу, наповнену землею з місць поховання загиблих учасників АТО – уродженців Білопільщини. До капсули додано лист із посланням майбутнім поколінням. А вже рівно через півроку встановлено символічну скульптуру Архангела Михаїла на вшанування пам’яті про загиблих в антитерористичній операції.

Ескіз пам’ятника відомий український скульптур Віктор Сукан розробляв разом із військовими, які захищали Схід України. На його виготовлення пішло 600 тисяч гривень, що були зібрані всією Білопільською громадою.

«Відкриття Алеї Слави та пам’ятника учасникам АТО – це визначна подія не лише в житті Білопільщини, а всієї області. Всі ми об’єднані спільним болем. Тож завдяки спільним зусиллям районної та міської влади, волонтерів, учасників АТО та небайдужих жителів Білопілля, подвиг наших земляків, їх імена не будуть забуті ніколи», – зазначив голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський подякував учасникам АТО за їхню боротьбу на кордонах та наголосив, що двері закладів соціального захисту завжди відкриті для них.