Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ПРОЙШОВ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТАП ФЕСТИВАЛЮ «БАРВИ ЖИТТЯ»

Двадцять вісім учасників з усієї області – діти та дорослі з особливими потребами – на сцені обласного театру для дітей та юнацтва презентували свої таланти.

Їх життя зовсім не схоже на казку, для багатьох із них кожен зроблений рух, кожне сказане слово дається нелегко. Але в їх очах, попри все, щирість і довіра, а своїми творчими здібностями вони примушують публіку плакати – не від жалю, а від захоплення їх силою духу й мужності.

Вже сьомий рік поспіль на Сумщині проходить регіональний етап фестивалю «Барви життя».

За словами директора Департаменту соціального захисту населення Михайла Дубровського, до участі у фестивалі запрошені жителі різних куточків нашої області. Вони представляють вироби декоративно-прикладного мистецтва, картини, вишивку тощо, а також виступають на сцені, презентуючи пісні, танці, музичні чи драматичні номери.

«Департамент соціального захисту населення спільно з управлінням культури і туризму роблять все можливе, щоб люди з особливими потребами, мали можливість продемонструвати свої здібності суспільству», – говорив Михайло Дубровський.

Привітала конкурсантів і заступник начальника управління культури і туризму СОДА Раїса Грицаєнко: «Сьогодні у цій залі зібралися справжні друзі, друзі творчості, друзі мистецтва. І те спілкування, яке зараз відбувається, той показ талантів наших учасників, покликані зробити наше суспільство добрішим, милосерднішим, кращим».

А потім на сцену вийшли вони – справжні артисти: зворушливі й талановиті, творчі й наповнені особливою теплотою. Однією із таких учасників фестивалю була Наталія Губенко.

«Я беру участь у виставі «Пропав собака», – розповідає дівчина. – До неї готувалися досить довго. Тому сьогодні я хочу бачити вашу підтримку. Оплески гостей фестивалю стануть для нас подарунком».

Українську патріотичну пісню виконала дев’ятирічна Євгенія Грузіна з Лебединщини.

«Ми шість років тільки ходимо своїми ніжками, – говорить за неї мама Світлана. – Співаємо два роки. Жені подобається, коли її слухають. Я вчителька, тому беру доньку з собою до школи, а так займаємося і навчаємося вдома».

На фестивалі Женя вже має нових друзів і нині розучує нові пісні – попереду свято для таких дітей в районі. І вона обов’язково співатиме, адже не уявляє свого життя без музики, без співу і без кожного з нас із вами, глядачів, які захоплюються її співом, красою її дитячої щирої душі.