Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕРЖАВА ГАРАНТУЄ НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ СВОЇМ БІЙЦЯМ

25 жовтня більше 30 адвокатів Сумської області, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі, пройшли навчання на тренінгу «Захист прав і соціальні гарантії учасників АТО та членів їх сімей». Організовано захід Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області у партнерстві з громадською організацією «Громадське бюро «Правозахист» та громадською організацією «Ліга захисту» в рамках проекту «Знай! Вимагай! Навчай! Мережа параюристів з питань захисту прав учасників АТО та членів їх сімей» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

З діючими державними програмами підтримки учасників АТО та членів їх сімей, психологічною реабілітацією, оздоровленням демобілізованих ознайомила присутніх Лідія Лисаченко, завідувач сектору координації та контролю надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.
Вона наголосила на тому, що держава гарантує належний соціальний захист та підтримку своїм захисникам. "Кожен учасник АТО або член його родини може звернутися за допомогою та консультацією до Сектору надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. Сектор функціонує за адресою: м. Суми площа Незалежності, 3 (у приміщенні Сумського обласного центру зайнятості населення)", - зазначила Лідія Лисаченко.