Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Соціальна, фізична та психологічна реабілітація дітей-інвалідів дає позитивний результат

     7 серпня директор Департаменту соціального захисту населення Анатолій Боярко відвідав з робочим візитом Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інваліді та відділення реабілітації змішаного типу Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у селі Рибці.

     Під час візиту директор Департаменту перевірив стан підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період та поспілкувався з матерями, діти яких проходять реабілітацію у вказаних центрах.

     «Комплексний підхід влади до соціальної, фізичної та психологічної реабілітації дітей-інвалідів дає позитивний результат», - зауважив Анатолій Боярко під час зустрічі з матерями. Директор Департаменту не тільки обговорив із ними питання умов проживання та рівень якості надання соціальних послуг, а й із зацікавленням вислухав пропозиції і побажання щодо цих питань.

   Анатолій Боярко наголосив на тому, що нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» спрямовані на підтримку та розвиток підростаючого покоління. Особлива увага приділяється забезпеченню дітей-інвалідів необхідним лікуванням та засобами реабілітації, підвищенню матеріальної допомоги для сімей, що виховують таких дітей. У нових соціальних ініціативах Президента України передбачено створення системи, яка дасть таким дітям можливість нормально розвиватися та вести повноцінне життя.