Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СТАРТУЄ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

В Україні стартує щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Інформаційна кампанія проводитиметься з 25 листопада по 10 грудня.

Серед важливих дат акції – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, Міжнародний день боротьби з рабством, Міжнародний день волонтера, Міжнародний день людей з інвалідністю.
 

Основними завданнями акції є:

привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем;
активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства;

формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

У рамках кампанії Громадською організацією «Ла-Страда Україна» створено відеоролики щодо підтримки Стамбульської конвенції (Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими  явищами). Про значення ратифікації Конвенції говорять Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Генеральний прокурор України Юрій Луценко, Голова офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, а також військовослужбовці-ветерани АТО та поліцейські.

Звернення Громадської організації «Ла-Страда Україна» про підтримку соціальної кампанії щодо ратифікації Україною Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція) можна переглянути ТУТ.