Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В ОБЛАСТІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З ПИТАНЬ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

015.jpgЗа сприяння Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації  представники управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад Сумщини взяли участь в обласному виїзному семінарі, що пройшов в Охтирці.
 
До участі у семінарі долучилося 24 фахівця: начальники відділів, спеціалісти, відповідальні за питання оплати праці, зайнятості населення, навчання кадрів на виробництві структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад. Захід організовано на базі управління соціального захисту населення  Охтирської міської  ради в рамках короткострокового тематичного навчання  на тему «Нормативно – правова база трудових відносин та соціального захисту громадян в Україні». 
У ході проведення семінару учасників ознайомлено з основними напрямками роботи управляння соціального захисту населення Охтирської міської ради та умовами прийому громадян міста. Обговорено практичне застосування законодавства України  і нормативних актів з питань оплати праці, зайнятості населення, проведення атестації робочих місць за умовами праці, регулювання трудових відносин через колективний договір, проходження альтернативної (невійськової) служби громадянами міста, які сповідують релігію та належать до релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю та ін. Відбулась конструктивна бесіда та дієвий обмін досвідом.
 
Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації взято до уваги пропозиції представників міст і районів з метою  удосконалення  роботи  в  цих  напрямках.