Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В ОБЛАСТІ РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ "КАРТА З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ"

За підтримки Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, ГО ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» 17 листопада відбулося засідання у форматі «круглого столу».

Організовано захід для представників структурних підрозділів Сумської районної державної адміністрації, Сумської міської ради, національної поліції, установ та закладів, які взаємодіють у цій сфері, з метою узгодження заходів з розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області».

Мета зібрання – обговорення питань щодо відображення місцевої ситуації у сфері протидії торгівлі людьми, виявлення груп ризику і ризикованих груп на підставі офіційних статистичних та аналітичних даних, а також соціалогічного опитування населення.

Кінцевий результат отриманої інформації – виявлення осіб, які постраждали від злочину торгівлі людьми, та надання їм кваліфікованої допомоги, - зазначила Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту соцзахисту.

Крістіна Сахно, координатор зазначеного проекту, наголосила на визначенні відповідальних осіб у структурі правоохоронних органів на місцевому рівні з метою належної взаємодії з іншими установами та закладами.

До кінця року аналогічні заходи планується провести в районах та містах регіону.