Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЛЕГАЛЬНА ПРАЦЯ – ФУНДАМЕНТ БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Відбулося засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в режимі відеоселектору.

«Створення нових робочих місць, легалізація вже існуючих, протидія виплатам заробітної плати в «конвертах» є одними з першочергових завдань. Адже легалізоване трудове місце – це надходження до бюджетів, надійний соціальний захист та гарантії працівників», – зазначила у ході засідання заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц.

Учасників засідання поінформовано про проведену роботу відповідно до вимог розпорядження КМУ від 02.03.2010 № 359 «Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення».

Досвідом своєї роботи під час засідання поділиться керівник робочої групи Охтирської міської ради.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь члени робочої групи, керівники галузевих департаментів та управлінь Сумської облдержадміністрації, представники обласного управління Пенсійного фонду та Сумського обласного центру зайнятості, які причетні до вирішення питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Виявлення та легалізація незареєстрованої найманої праці – запорука стабільності та процвітання економіки як на регіональному так і на всеукраїнському рівнях.