Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПАНСІОНАТ ВІДЧИНИВ ДВЕРІ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

У КУСОР Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці відбувся День «відкритих дверей».

Цей захід вже традиційно проводиться в переддень Міжнародного дня людей з інвалідністю з метою ознайомлення громади з умовами проживання інвалідів, ветеранів війни та праці в пансіонаті.

Аби привітати підопічних до закладу завітали заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Геннадій Пономаренко, директор Сумського благодійного фонду «Хельвеція» Микола Резнік, представник Департаменту соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації, представники територіальних центрів соціального обслуговування населення області.

Гості ознайомилися з матеріально-побутовими, медичними, соціально-культурними умовами проживання мешканців пансіонату, відвідали житлові поверхи та побували на лекції-тренінгу «Толерантне ставлення до інвалідів». Також завітали до актової зали, музею, бібліотеки, церкви, кабінетів лікувальної фізкультури, аромо- та спелеотерапії.  Представники районів поспілкувалися індивідуально зі своїми земляками, які проживають у пансіонаті.

«Чуйне ставлення та підтримка людей з обмеженими можливостями є нашим обов’язком та першочерговим завданням. Департамент соціального захисту та адміністрація пансіонату прикладає всі зусилля, щоб підопічні почувалися в стінах закладу комфортно», - зазначив заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Геннадій Пономаренко у своєму вітальному слові.

«Народ справедливо відмітив, що людська душа, мов квітка, розквітає від тепла й добра. Саме тому адміністрація пансіонату робить усе можливе, аби підопічні відчували тепло та турботу про них, аби їх ранки завжди були добрими та сповненими любові до життя», - підкреслила директор пансіонату Людмила Красильникова. Окремо вона подякувала учасникам конкурсу «Повір у себе», які приймали активну участь у житті закладу. 

Насамкінець для гостей та підопічних закладу  презентовано концертну програму за участю студентів Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ та студентів Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту.