Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РАЗОМ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Під такою назвою пройшла навчально-практична конференція на базі Соціального гуртожитку для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Сумах.

Захід організовано в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

До участі долучилися представники: обласного та міського Департаментів соціального захисту населення; служби у справах дітей; Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Центру реінтеграції бездомних осіб; Сумської міської централізованої бібліотечної системи, медичних та навчальних закладів міста.

«Наразі в області зафіксовано 1600 звернень потерпілих від домашнього насильства. Подібні просвітницькі зустрічі – це крок до вирішення існуючої проблеми. Сьогоднішній захід організований в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та покликаний привернути увагу місцевої громади до проблеми гендерного насильства зокрема та насильства в суспільстві вцілому», – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка, розпочинаючи конференцію.

На порядок денний було винесено широке коло питань. Зокрема учасників заходу ознайомлено з гендерним підходом у роботі із проблематики домашнього насильства, позитивним зарубіжним досвідом гендерно-чутливої соціальної роботи, станом насильства в сім’ї в Сумах та заходи по його запобіганню.

Виступи доповідачів супроводжувалися медіа-презентаціями та роздатковою інформаційною продукцією.

Насамкінець авторів малюнків на тему: «Скажемо «Ні»! насильству» та «Полотна миру» відзначили заохочувальними призами та подяками. Вищевказані малюнки виготовлені дітьми з уразливих категорій населення, у т.ч. сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.