Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДКРИТО ВІДРЕМОНТОВАНЕ ПРИМІЩЕННЯ ЦЕНТРУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ

В Охтирці відбулося урочисте відкриття відремонтованого приміщення Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідівприурочене до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський у своєму вітальному слові зазначив, що люди з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги та турботи. Тим більше коли це стосується дітей, вони найгостріше потребують кваліфікованої допомоги та підтримки.
"Відремонтоване приміщення центру реабілітації надасть змогу кваліфікованим фахівцям закладу якнайповніше забезпечити реабілітацією усіх потребуючих дітей", - підкреслив Михайло Дубровський.

Під час відкриття приміщення на обличчях дітей та їх батьків сяяли усмішки вдячності за те, що про них турбуються, їх цінують, про них дбають. А що ще потрібно дитині – як не впевненість у тому, що вона важлива і дорога людям.

У місті Охтирка налічується 173 дітей з особливими потребами. В Охтирському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів підлягає реабілітації 96 дітей. Аби повністю відремонтувати вищевказаний центр, поліпшити умови перебування в ньому маленьких охтирчан, з міського бюджету витратили близько 1 мільйона гривень. Підприємці міста також не залишились осторонь і надали благодійну допомогу на суму 54 тисячі гривень. За ці кошти виконано сучасний ремонт, замінено всі комунікації, влаштовано теплу підлогу, обладнано необхідними тренажерами та кімнатами для відпочинку зі спеціальними іграми. Тож віднині маленькі вихованці центру матимуть комфортні умови для реабілітації та відпочинку.