Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЛЮДМИЛА МУСІЯКА: «СТВОРЕННЯ «КАРТИ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ» - ЩЕ ОДИН СУТТЄВИЙ КРОК ДО ПОДОЛАННЯ ЯВИЩА ТОРГІВЛІ ЛЮДСЬКИМ ЖИТТЯМ»

Триває розробка «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області».

Задля якісного збору інформації та налагодження чіткого механізму взаємодії між установами та закладами, які причетні до напрямку протидії торгівлі людьми, заплановано ряд зустрічей у форматі «круглого столу».

«Створення «Карти з протидії торгівлі людьми» це ще один суттєвий крок до подолання явища торгівлі людським життям. Така карта допоможе точніше окреслити групи ризику та відобразити ситуацію що склалася на місцях», - зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

Такі зустрічі вже відбулися 25 листопада у Лебединському, Тростянецькому, Охтирському районах, містах Лебедин та Охтирка за участю регіонального координатора проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» Крістіни Сахно та представників Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. Причетні до напрямку протидії торгівлі людьми структури Білопільського та Буринського районів змогли поспілкуватися з організаторами заходів у форматі «круглого столу» 30 листопада.

Під час вищевказаних засідань учасники обговорювали проблемні питання щодо місцевої ситуації у сфері протидії торгівлі людьми, виявлення груп ризику і ризикованих місць. Крім того, суб’єкти взаємодії визначали основні завдання з виконання заходів Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

Учасники зустрічей отримали інформаційні матеріали, які також розповсюджено серед населення із залученням волонтерів (листівки, пам’ятки та буклети).