Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕРЖАВА ТУРБУЄТЬСЯ ПРО СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ

У Департаменті соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації відбулось чергове  засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги постраждалим та сім’ям загиблих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції. 

Цього разу на розгляд комісії подано 5 заяв військовослужбовців, які постраждали при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

За результатами засідання вирішено надати матеріальну допомогу в розмірі по 25 тис. гривень двом військовослужбовцям. У задоволенні заяви одного заявника відмовлено  у зв’язку з  отримання ним у жовті цього року такої допомоги.

Двом заявникам рекомендовано надати додаткові документи, що підтверджують ушкодження здоров’я саме під час проходження військової служби в зоні проведення АТО.

Слід зазначити, що відповідно до Порядку надання матеріальної допомоги постраждалим та сім’ям загиблих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції, затвердженого рішенням сесії Сумської обласної ради від 15.08.2014 матеріальна допомога надається постраждалим (25 тис. гривень) та сім’ям загиблих (100 тис. гривень) при виконанні службового обов’язку під час АТО. У 2016 році на зазначені цілі заплановано – 4 млн. гривень.

Цьогоріч таку допомогу отримали 22 сім’ї загиблих та 101 сім'я поранених при виконанні службового обов’язку під час АТО на суму 4 млн. гривень. Крім того на поліпшення матеріально-побутових умов проживання сім’ям загиблих допомогу  отримали 26 сімей на суму майже 609 тис. гривень.