Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛОСЯ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ЗАЙНЯТОСТІ

При заступнику директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Олені Заяц відбулося засідання робочої групи щодо розроблення проекту Програми зайнятості населення Сумської області на період до 2017 року.

До обговорення проекту Програми долучилися генеральний директор обласної організації роботодавців «Сумський регіон» Володимир Кононенко, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумські області Олександр Пирогов, завідувач відділу по захисту економічних прав трудящих Сумської обласної ради професійних спілок Марина Марченко, завідувач відділу правової роботи Сумської обласної ради професійних спілок Світлана Власенко, заступник голови Сумської обласної ради професійних спілок Олександр Ткаченко.

Олена Заяц ознайомила учасників засідання з актуальними показниками соціально-економічного розвитку держави та регіону, напрямком державної політики у сфері зайнятості внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО. Наголосила про проведену роботу Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації над розробкою проекту змін до Програми та презентувала проект цих змін для обговорення.

За результатами засідання проект змін до Програми зайнятості населення Сумської області на період до 2017 року схвалено у запропонованому вигляді.