Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У КОЛІ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ ОБГОВОРЕНО ПРОЕКТ РЕГІОНАЛЬНОЇ УГОДИ НА НОВИЙ ТЕРМІН

На засіданні робочої групи при заступнику директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Олені Заяц відбулося обговорення організаційних заходів з розроблення проекту Регіональної угоди на новий термін.

«На Сумщині соціальне партнерство має давні традиції. Завдяки співпраці між владою, профспілками та роботодавцями, знаходження компромісу в проблемних питаннях, укладанням між ними Регіональної угоди про співпрацю, в регіоні утримуються позитивні зміни в сфері економіки та соціального розвитку», - зазначила Олена Заяц розпочинаючи засідання.

У ході зустрічі представники від роботодавців та профспілок поінформували присутніх про підготовчу роботу та створення Спільного представницького органу від кожної із сторін для ведення переговорів щодо укладання Регіональної угоди на новий термін.

Окремо, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумській області Олександр Пирогов поінформував соціальних партнерів про отримання у жовтні-листопаді 2016 року Сумською обласною організацією роботодавців «Сумський регіон» та Сумською обласною радою профспілок Свідоцтв Національної служби посередництва і примирення,       що засвідчують відповідність учасників переговорів критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах відповідно до вимог Закону України «Про соціальний діалог в Україні».

За результатами зустрічі соціальними партнерами вирішено опрацювати у повному обсязі проект Регіональної угоди на новий термін до 15 грудня.

Чергове засідання робочої групи з розробки проекту Регіональної угоди заплановане на 16 грудня 2016 року.