Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗРОБКА КАРТИ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТРИВАЄ

На Сумщині тривають засідання у форматі «круглого столу» щодо розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми».

Такі зустрічі відбулись 9 та 13 грудня із суб’єктами взаємодії, які здійснюють відповідні заходи у Путивльському, Глухівському, Кролевецькому, Конотопському районі, містах Глухів та Конотоп.

Слід нагадати, що наразі в області статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, встановлено 12 громадянам України.

Регіональний координатор проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми», представники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, ГУ Національної поліції в Сумській області на підставі аналітичних і статистичних даних відтворили з учасниками заходів наявну картину груп ризику і ризикованих місць у містах і сільській місцевості.

Організатори зустрічей закликали причетних до напрямку фахівців активізувати роботу з виявлення постраждалих осіб та надання їм кваліфікованої допомоги.

Окремо, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Людмила Мусіяка акцентувала увагу на основних завданнях з виконання заходів Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

Насамкінець учасники заходу отримали інформаційно-просвітницькі матеріали для розповсюдження серед населення.