Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВШАНОВУЄМО ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

14 грудня, у день закінчення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС, країна вшановує учасників ліквідації наслідків тієї страшної аварії. Радіаційні промені смерті не змогли знищити дух героїзму, солідарності й самовідданості ліквідаторів стихії.

З цієї нагоди, перші особи області та міста, сумчани прийшли до пам’ятного знаку чорнобильцям, аби згадати тих, хто пішов у безсмертя. Висловили слова вдячності тим землякам-чорнобильцям, які живуть поруч з нами. Хвилиною мовчання та молебнем вшанували пам’ять померлих від ядерних променів. До підніжжя пам’ятного знаку відбулося покладання квітів.

До урочистостей приєднався й директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський. 

"Героїзм людей, які захистили прийдешні покоління від атомного лиха важко переоцінити. Тому забезпечити ліквідаторам належний соціальний захист та підтримку - це наш обов'язок", - резюмував Михайло Дубровський.

Нині Сумщина є батьківщиною близько 15 тисячам жителів, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Серед них – 7,2 тисяч саме ліквідатори аварії на ЧАЕС.

 

* За матеріалами офіційного сайту Сумської обласної ради